Замовлення витягу з Державного земельного кадастру на Публічній кадастровій карті

На Публічній кадастровій карті (ПКК) реалізовано електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (далі - Витяг з ДЗК). Для замовлення витягу на ПКК знайдіть необхідну земельну ділянку за кадастровим номером та натисніть "Замовити Витяг про земельну ділянку".  

Замовити витяг 2

Уважно й достовірно заповніть форму у вікні, що відкриється. В даній формі необхідно вказати:

 • кадастровий номер земельної ділянки;
 • адреса електронної пошти;
 • тип особи (фізична або юридична особа);
 • інформація про зацікавлену особу (прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи/найменування юридичної особи; податковий номер/серія та номер паспорта фізичної особи, яка через свої релігійні переконання *відмовилася від прийняття номера/ЄДРПОУ для юридичної особи; місце проживання фізичної особи/місцезнаходження юридичної особи; реквізити документа, що посвідчує повноваження діяти від імені особи (для уповноваженої особи), контактний телефон);
 • центр надання адміністративних послуг, в якому буде отримано витяг.

Форма замовлення витягу 1

Також необхідно ввести захисний код та надати дозвіл на обробку персональних даних.

Форма замовлення витягу 2

Після заповнення форми, перевірте правильність інформації, вказаної у всіх полях, та натисніть кнопку "Сформувати запит". На екрані з'явиться повідомлення про успішне формування замовлення та необхідність оплати адміністративної послуги перед тим, як замовлення буде направлене на виконання.

Формування заяви

Для оплати адміністративної послуги натисніть на слово «Посиланням». Вас буде переадресовано на платіжний сервіс LiqPay, за допомогою якого Ви зможете здійснити оплату адміністративної послуги (за допомогою платіжної картки, платіжного терміналу тощо).

LiqPay

Після сплати коштів за адміністративну послугу на адресу електронної скриньки, вказану при заповнені форми замовлення Витягу з ДЗК, надійде електронний лист з деталями здійсненого замовлення. Протягом кількох днів Вам на електрону скриньку надійде лист, в якому буде вказано, що Ваше замовлення опрацьоване. Також, у листі буде зазначено дата та час надходження документів до обраного Вами ЦНАПу. Після цього Ви можете з’явитися з документом, що посвідчує особу (паспорт), у вказаний ЦНАП для отримання відповідних документів.

Інформацію про стан розгляду електронного замовлення Витягу з ДЗК також можна переглянути на спеціальному інформаційному ресурсі, що розміщено за посиланням www.e-gov.dzk.gov.ua/dashboard/excerpts

Замовлення витягу з Державного земельного кадастру в електронному кабінеті "Е-сервіси"

В електронному кабінеті "Е-сервіси"(http://e-gov.dzk.gov.ua) у розділі "Замовлені Витяги" доступна інформація щодо здійснених користувачем замовлень Витягів з ДЗК про земельну ділянку на Публічній кадастровій карті.

Замовлені витяги

У розділі відображається така інформація:

 • номер заяви (на замовлення Витягу з ДЗК);
 • кадастровий номер земельної ділянки;
 • дата замовлення;
 • форма видачі (на паперовому або електронному носії інформації);
 • статус (знаходиться в обробці або вже опрацьовано державним кадастровим реєстратором);
 • статус оплати послуги (сплачено або несплачено);
 • сума оплати;
 • центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), в якому можна буде отримати замовлений Витяг з ДЗК;
 • дата отримання замовленого Витягу з ДЗК в ЦНАП;

Також у розділі "Замовлені Витяги" доступні функціїї "Переглянути заявуПереглянути заяву та "Повторно сформувати заявуПовторно сформувати заяву.

Функція "Переглянути заяву" дозволяє переглянути деталі заяви про отримання витягу з Державного земельного кадастру.

Деталі заяви

Функція "Повторно сформувати заяву" дозволяє повторно сформувати запит на отримання витягу з Державного земельного кадастру. Після введення (редагування) всієї необхідної інформації натисніть "Відправити".

Редагування Редагування 2.png